Захистимось від пожеж разом!

TVT Digital

Інформація про продукцію

Завантажуйте актуальну інформацію.

TVT

Компанія TVT DIGITAL  заснована 2004 році успішно працює в 120 країнах із висококонкурентними продуктами та рішеннями з безпечного відеоспостереження.

Великий асортимент обладнання

Власне виробництво

Відповідність європейським нормам та стандартам

Високий технічний рівень продукції

про компанію TVT Digital

TVT це інтегровані лінійки продуктів, що включають  IP-камери, аналогові HD-камери, повний спектр аналогових та мережевих відеореєстраторів тощо.

Камери відеоспостереження TVT облаштовані розвинутим штучним інтелектом, що розкриває широкі можливості для отримання аналітичних данних, зокрема, виявлення иа розпізнання рухомих об`єктів за певними ознаками, людських облич, контроль доступу за показником температури тіла, виявлення траспортних засобів та розпізнання автомобільних номерів, і багато іншого.

TVT постійно розвиває функції відеоаналітики, засновані на штучному інтелекті, щоб забезпечити користувачам більш швидкий пошук і виявлення найбільш важливої інформації.При цьому управління програмними рішеннями TVT – досить просте.

Проектні рішення TVТ широко використовуються на світовому ринку освіти, охорони здоров’я, в банківській і фінансовій сфері, промислових об’єктах, житлових приміщеннях, торгових центрах, в роздрібній торгівлі.

Залишились запитання?

Запитай безпосередньо у нашого спеціаліста і отримай відповіді онлайн