Захистимось від пожеж разом!

АРТОН

Інформація про продукцію

Завантажуйте актуальну інформацію.

АРТОН

ПП « Артон » розробляє і виробляє  прилади пожежної сигналізації (оптичні димові, теплові, комбіновані, автономні, лінійні, ручні сповіщувачі, пожежні приймально-контрольні прилади, додаткові прилади та аксесуари).

Великий асортимент обладнання

Власне виробництво

Відповідність європейським нормам та стандартам

Високий технічний рівень продукції

про продукцію Артон

Приватне підприємство « Артон » є українським виробником приладів пожежної сигналізації. Продукція ПП «Артон» експортується в багато країн світу.

Розробки

Професійна команда конструкторів і технологів підприємства з ентузіазмом працює над створенням нових і вдосконаленням існуючих моделей приладів пожежної сигналізації, сповідуючи інноваційну модель розвитку підприємства. Результатом їх роботи є не тільки реалізовані в приладах запатентовані винаходи, а й визнання зусиль команди світовим співтовариством. У 2007 році ПП «Артон» було нагороджено пам’ятним знаком Міжнародної організації інтелектуальної власності для інноваційних підприємств як видатне підприємство у сфері винаходів та інновацій. Підприємство було визнано переможцем всеукраїнського конкурсу «Винахід року» у 2003, 2004 і 2006 роках. ПП «Артон» посіло друге місце за кращий винахід року на конкурсі «Винахід 2010».

Залишились запитання?

Запитай безпосередньо у нашого спеціаліста і отримай відповіді онлайн