Захистимось від пожеж разом!

ЛУНЬ

Інформація про продукцію

Завантажуйте актуальну інформацію.

ЛУНЬ

Бренд «Лунь» – український бренд.  Система вільно конфігурується користувачем і застосовується на невеликих і середніх за площею об’єктах. Відмінною особливістю є акумуляторний блок живлення, завдяки якому ППК «Лунь» надійно функціонує навіть після відключення побутової електричної мережі. При цьому пристрій автоматично сповістить про перебої в електромережі власнику техніки і в службу пультової безпеки.

Великий асортимент обладнання

Власне виробництво

Відповідність європейським нормам та стандартам

Високий технічний рівень продукції

про компанію ЛУНЬ

Лунь охоронна сигналізація з  датчиками: відкриття, руху, розбиття. Забезпечує захист від несанкціонованого проникнення на об`єкт.

Охоронно-протипожежні системи об’єднані в єдину систему, це значно знижує вартість при монтажу і обслуговуванні, і робить роботу більш ефективною. Ця ефективність вище, оскільки пожежна та охоронна сигналізації налаштовуються і контролюються з однієї і тієї ж панелі, що управляє.

Сигналізації Лунь забезпечують високий ступінь автоматизації процесів. Вони здатні автоматично піднімати тривогу з використанням сирен і світлових індикаторів, наприклад, попереджаючи людей про яка виникла пожежі. Сигналізації також відсилають інформацію до диспетчерів на пульти охорони, використовуючи як традиційну телефонну лінію, так і більш сучасні канали мобільного зв’язку.

Сигналізації Лунь також підтримують найсучасніші функції управління за допомогою мобільного телефону.

Залишились запитання?

Запитай безпосередньо у нашого спеціаліста і отримай відповіді онлайн