Захистимось від пожеж разом!

ITV

Інформація про продукцію

Завантажуйте актуальну інформацію.

ITV

Компанія Integrated Technical Vision Ltd. український виробник: зчитувачів, контролерів, програмного забезпечення та супутнього обладнання для систем контролю і управління доступом. Вся продукція сертифікована в Україні і ЄС.

Великий асортимент обладнання

Власне виробництво

Відповідність європейським нормам та стандартам

Високий технічний рівень продукції

про компанію ITV

Компанія Integrated Technical Vision Ltd.  має більш, ніж 25-ти річний досвід роботи в галузі  виробництва і розробки систем безпеки і в даний час є провідним українським виробником систем протипожежного та охоронного призначення професійного рівня.

ITV розробила сигналізацію MAKS PRO, у  бездротовій сигналізації використовується технологія передачі даних MAKS BAND, яка дозволяє передавати радіосигнал на відстань до 2 км (на відкритому просторі), а додавання в систему ретрансляторів збільшує цю дистанцію удвічі. За рахунок паралельного використання двох приймачів, що працюють на різних частотах, зв’язок стабільний, надійно захищено від перешкод і глушіння.
Охоронну систему можливо підключити до ЦПО. Охоронні агентства використовують пультовий приймач, що приймає сигнали від приладів MAKS PRO. Сигнал передається через інтернет і по зарезервованим каналам GSM / GPRS безпосередньо. Користувач отримує повідомлення на смартфон через хмарний сервіс по каналах Wi-Fi або Ethernet. Система може сповіщати до 60 користувачів.

Залишились запитання?

Запитай безпосередньо у нашого спеціаліста і отримай відповіді онлайн